Internetový obchod Sanasport.cz je e-shopem, který se zabývá specializovaným prodejem a distribucí sportovního oblečení, vybavení, obuvi a doplňků pro sport těch nejznámějších světových značek.

Velké množství kvalitního sportovního oblečení a doplňků si můžete vybírat a objednávat na přehledných stránkách e-shopu nebo můžete navštívit kamennou prodejnu v Praze či Brně. Záruka kvality a spokojenosti zákazníků je pro tento internetový obchod samozřejmostí už mnoho let a vždy se snaží potěšit své zákazníky, jenž se chtějí vybavit tím nejlepším a nejkvalitnějším sportovním vybavením.

sanasport

logo Sanasport

Představení e-shopu

Internetový obchod Sanasport.cz je e-shopem, který na českém trhu působí už přes 11 let a za tu dobu si získal oblibu u celé řady zákazníků, jenž mají rádi sport. Na začátku to byla běžecká speciálka, nicméně s postupem času se díky působení fitness rozrostla o další sporty, takže v současné době se jedná o obchod s multisportovním sortimentem.

Během své existence se e-shop stal ověřeným a spolehlivým prodejcem pro zákazníky, jež zde velmi rádi nakupují. Nabídka je neustále doplňována o nejzajímavější produkty těch nejlepších světových značek. Podílí se na aktivním rozvoji sportu a zdravého pohybu společnosti.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Nabídka internetového obchodu Sanasport.cz je široká a vybere si zde každý, kdo touží po kvalitním sportovním vybavení (proteiny, balanční podložky) a oblečení. V nabídce e-shopu se objevují produkty vysoké kvality těch nejlepších značek za rozumné ceny. Můžete zde najít značky jako Adidas, Puma, Nike, Reebok a mnoho dalších.

Z nich zde najdete produkty jako běžeckou, halovou, fitness, trekovou obuv, trička, kalhoty, šortky, sukně, vesty, plavky, rukavice, mikiny, návleky, tašky, batohy, stany, dalekohledy, koloběžky, míče, láhve (termohrnky), sluchátka, výživu, chrániče a mnoho dalšího. Všechny produkty můžete vybírat na stránkách, kterou jsou velmi příjemně vytvořené.

Služby a ostatní

Internetový obchod Sanasport.cz působí v rámci České republiky, nicméně jeho služby zasahují do zahraničí. V rámci dopravy je možné využít služby několika dopravců nebo navštívit kamennou prodejnu v Praze, Pardubicích či Brně.

E-shop má obrovské možnosti dopravy a plateb, takže každý si zde může vybrat přesně to, co mu vyhovuje. Při nákupu nad 499 Kč je doprava zdarma. K velkým výhodám e-shopu patří blog o sportu, bezproblémová možnost reklamace, kvalitní zákaznický servis, možnost osobního odběru, dárek při nákupu nad 5 000 Kč nebo řada exkluzivních akcí, slev či výprodejů.

Slevový kód

 • Aktuálně slevový kód nenabízí
 • Získejte slevu 100 Kč na první nákup

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Bankovní převod
 • Platební karta
 • Dobírka
 • GoPay
 • Twisto

Prodejny

 • Ječná 23, 120 00 Praha (vchod z ulice Štěpánská)
 • Údolní 27, 602 00 Brno

Kariéra

 • Aktuální pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Prodejce sportovního oblečení a vybavení

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
9.8Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.7
Jednání se zákazníkem
9.9
Kvalita sortimentu
9.9
Klady
 • rychlost dodání
 • komunikace
 • široký sortiment
 • příznivé ceny
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

1 komentář
 1. 4.5
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  90
  Kvalita sortimentu
  90

  Zakoupil jsem si spotovní oblečení na tomto e-shopu. Používám ho skoro každý den a jsem velmi spokojený.

  Klady: spokojenost komunikace přehledný web
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo