Dva a půl chlapa online

V žebříčku nejoblíbenějších seriálů se na předních pozicích vyskytují zejména ty komediální a převážně z USA. Do obou kategorií spadá i sitcom Dva a půl chlapa, jenž mohou zájemci vidět jak v televizi, tak i ve streamingové službě nebo si jej zdarma pustit na různých portálech. Kde všude se dá tento seriál v současné době sledovat? Na to vám odpoví náš článek.

Sledovat online

Základní informace o seriálu

Americký komediální seriál Dva a půl chlapa se natáčel v letech 2003 – 2015, za dvanáct let se tak vytvořilo celkem 12 sérií (které mají dohromady 261 epizod). Většina dílů má kolem 20 minut, na ČSFD se jedná o 12. nejoblíbenější seriál.

Prvních 8 sérií tvořili hlavní trojici hrdinů Charlie Sheen, Jon Cryer a Angus T. Jones, v osmé řadě ale došlo ke zlomu – Sheena kvůli problémům s drogami ze seriálu vyhodili. Od deváté řady ho v jedné z hlavních rolí nahradil jiný známý herec – Ashton Kutcher (tvůrci to vyřešili tak, že postavu Charlieho nechali umřít).

Dva a půl chlapa byl divácky velmi úspěšný seriál, doma v USA ho pravidelně sledovalo cca 15 milionů diváků. Oblíbený je i u nás, často se proto reprízuje v televizi. Pokud jde o ocenění, tak těch nasbíral celou řadu – na svém kontě má desítky nominací, a především několik výher v Emmy (v různých vedlejších kategoriích), jednu v Teen Choice Awards, jednu v ALMA Awards a hned 4x v People’s Choice Awards.

Kdy a kde sledovat Dva a půl chlapa v televizi?

Na podzim 2023 je možné tento seriál sledovat v programu televizní stanice Nova Fun, která ho vysílá každý den, vždy celkem 6 dílů (z toho dva kolem poledne, dva večer a dva kolem půlnoci). Ze zahraničních kanálů ho můžete vidět např. na německém komerčním kanálu Pro 7, který jej má na programu každé úterý v noci a sobotu odpoledne.

Dva a půl chlapa online ve streamovacích službách

Většina nejoblíbenějších seriálů a filmů se dá nalézt v legálních službách a patří mezi ně i americký sitcom Dva a půl chlapa. Ten je pro všechny fanoušky dostupný v rámci streamingové služby HBO Max, kde je všech 12 sezón a všechny díly. Vybrat si můžete mezi originálním zněním a českým dabingem, k dispozici jsou i české a anglické titulky.

HBO Max ale není jediné, Dva a půl chlapa online najdete také v Amazon Prime Video. I tam je všech 12 sérií a samozřejmě v HD kvalitě. Podle portálu JustWatch by všechny řady tohoto seriálu měly být dostupné i u internetové televize Lepší TV.

Sledovat online

Dva a půl chlapa online zdarma ke stažení

U české produkce bývá často problém ji najít volně na internetu, u zahraničních seriálů je to obvykle jednodušší. Je tomu tak i u Dva a půl chlapa, který se dá bez problémů sledovat i zdarma na různých portálech, zaměřených na filmy a seriály. Dva a půl chlapa online zdarma je tak např. na slovenských stránkách Kukaj to nebo Bombuj (samozřejmě i v češtině), další možností jsou pak online úložiště. Ulož to sice ukončilo provoz, stále ale fungují jiné podobné weby a seriál Dva a půl chlapa online ke stažení je např. na Webshare, Datoid nebo Sdílej.cz.

Často kladené dotazy

Proč má osmá řada Dva a půl chlapa jen 16 dílů a proč v seriálu skončil Charlie Sheen

8. řada je kratší kvůli chování Charlieho Sheena, který v rádiu urazil tvůrce seriálu. Ti se později rozhodli spolupráci s ním kvůli jeho problémům s drogami ukončit a jeho postavu nechali umřít.

Kde mohu sledovat všechny díly Dva a půl chlapa online bez reklam v HD kvalitě?

Všechny epizody seriálu Dva a půl chlapa online jsou k dispozici ve streamovacích službách HBO Max a Amazon Prime Video.

Dá se někde vidět Dva a půl chlapa online zadarmo?

Ano, k dispozici je na spoustě stránek, ať už ke stažení nebo rovnou ke zhlédnutí. Pustit si Dva a půl chlapa online a v češtině můžete např. na webech Kukaj to či Bombuj, na různých internetových úložištích se jednotlivé epizody dají zdarma stáhnout do počítače.

Shrnutí

Pokud máte rádi americké komediální seriály, možná se vám bude líbit i Dva a půl chlapa – sitcom, jenž u nás patří k těm nejvíce populárním. Sledovat se dá i v televizi (na Nova Fun), jinak si ho mohou kdykoliv pustit předplatitelé služeb Amazon Prime Video a HBO Max. Jednotlivé díly jsou na internetu i zdarma ke stažení, ať už na portálech zaměřených na filmy a seriály, nebo na nejrůznějších úložištích.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (130 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. JIrkauper seriál, vždycky se u něj nasměju, ale co skončil Sheen už to není takové. Jasně, Kutcher se sice snažil ho nahradit, ale prvních 8 sérií bylo prostě lepších.

Přidat komentář

Recenzer
Logo