Jak jsem poznal vaši matku online

Americké sitcomy patří nejen u nás, ale i ve světě mezi dlouhodobě nejsledovanější pořady. Jedním z těch úplně nejoblíbenějších je seriál Jak jsem poznal vaši matku (How I Met Your Mother). HIMYM se často vysílá v televizi a sledovat ho je možné i na internetu, ať už v placených službách nebo na webech, kde jsou seriály a filmy zdarma.

Sledovat online

Základní informace o seriálu

Tento veleúspěšný americký seriál se natáčel v letech 2005 – 2014, za 9 let tak vzniklo 9 sérií a celkově 208 dílů. Jak jsem poznal vaši matku je specifický svojí strukturou, kdy se děj odehrává ve vzpomínkách. Seriál by se mohl líbit např. těm, kteří mají rádi americký sitcom Přátelé.

Velmi vysoké hodnocení má HIMYM u diváků (na ČSFD 84 % a dokonce 5. nejoblíbenější seriál, na IMDb 8,3/10), ale uspěl i u kritiků. Získal několik cen Emmy a řadu dalších ocenění, dohromady má na svém kontě 95 nominací a 25 cen.

Hlavní role v seriálu Jak jsem poznal vaši matku ztvárnili Neil Patrick Harris (jako Barney Stinson), Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders, Alyson Hannigan a Bob Saget.

Kdy a kde je v televizi seriál Jak jsem poznal vaši matku?

Tento sitcom se v televizi reprízuje velmi často a sledovat se dá i nyní. Jak první ho u nás uvedla televizní skupina Prima na svojí stanici Prima Cool, později se HIMYM objevil i v programu Prima Love, Prima Comedy Central a Paramount Network. Aktuálně (od 12. prosince 2023) se Jak jsem poznal vaši matku znovu vysílá na kanálu Prima Cool, kde jsou každý den odvysílány hned čtyři epizody (dvě kolem poledne a dvě v podvečerním čase).

Jak jsem poznal vaši matku online ve streamovacích službách

Kromě televize je tento oblíbený americký sitcom samozřejmě možné sledovat i na internetu. U nás ho má ve své videotéce streamingová služba Disney+, kde je fanouškům k dispozici všech 9 řad seriálu v češtině. Ve stejné platformě je jinak dostupný také nový seriál Jak jsem poznala tvého otce, pro fanoušky komediální tvorby z USA má Disney+ mimo jiné také seriály Nová holka, Taková moderní rodinka, Scrubs: Doktůrci a mnoho dalších.

Sledovat online

Jak jsem poznal vaši matku online zdarma na internetu

Vidět tento populární americký seriál mohou i ti, kteří přístup ke službě Disney+ nemají a ani si ji předplácet nechtějí. Z portálu Ulož to už si sice HIMYM nestáhnete, stále je ale k dispozici celá řada jiných webů, kde se dá najít kvalitní obsah zdarma. Jak jsem poznal vaši matku online zdarma a v češtině je tak např. na Kukaj to nebo Bombuj, využít ale můžete i různá úložiště jako je např. Webshare, Datoid, případně Sdílej.cz

Často kladené dotazy

Co má seriál Jak jsem poznala tvého otce s HIMYM společného?

Jedná se o spin-off původního seriálu, pár postav z HIMYM v něm i účinkovalo. Seriál Jak jsem poznala tvého otce (ve kterém hrála hlavní roli Hilary Duff) ale nebyl tak zdařilý a po dvou řadách bylo jeho natáčení ukončeno.

Vysílá se ještě seriál Jak jsem poznal vaši matku v televizi?

Ano, po kratší pauze se americký sitcom HIMYM znovu vrátil na televizní obrazovky, od 12. prosince 2023 ho můžete každý den sledovat na stanici Prima Cool.

Kde na internetu najdu všechny díly HIMYM online v češtině?

Placenou legální možností je streamovací služba Disney+, zdarma je pak seriál Jak jsem poznal vaši matku online možné sledovat např. na stránkách Bombuj či Kukaj to, dá se také stáhnout z různých internetových úložišť.

Shrnutí

Jak jsem poznal vaši matku je jeden z nejoblíbenějších amerických sitcomů a vidět ho v ČR můžete jak v televizi (na Prima Cool), tak i ve streamovací službě (Disney+). Kromě toho je možné si ho i zdarma pustit nebo stáhnout na různých portálech s filmy a seriály (Kukaj to, Bombuj) nebo online úložištích. Pokud jste ho ještě neviděli, určitě si ho někdy pusťte, třeba vás jeho specifický koncept osloví.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (150 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo