Jedna rodina online

Na české diváky dlouhodobě dobře funguje domácí tvorba, a tak tuzemské stanice v posledních letech natáčejí jeden nový seriál za druhým. Jedním z těch posledních je Jedna rodina – komediální seriál, který vypráví příhody tří rodin, které jsou ale vzájemně propojené, a tak dochází k různým zajímavým a vtipným situacím. Sledovat Jednu rodinu můžete jak v klasické lineární televizi, tak i ve streamovací službě, kde jsou kompletně všechny díly.

Sledovat online

Základní informace o seriálu

Jedna rodina je seriál, který se natáčí od roku 2022, zatím byly uvedeny dvě kompletní řady (celkem 40 dílů), od ledna 2024 se pak vysílá třetí série. Jedna epizoda má kolem 60 minut, premiéra Jedné rodiny proběhla 27.12.2022 na Voyo, o několik dní později, 3.1.2023, se seriál poprvé objevil i ve vysílání televizní stanice Nova.

Tento seriál je od začátku u diváků velmi úspěšný a pravidelně se umísťuje na předních příčkách žebříčků sledovanosti. Oblíbený je zejména u mladších lidí (cílová skupina 15 – 54 let), kde bývá dokonce na prvním místě. Většinou jednotlivé díly sleduje více než půl milionu diváků. Děj seriálu se odehrává v Berouně, jinak se natáčelo především v Praze.

V hlavních rolích si v Jedné rodině zahráli Tomáš Jeřábek (známý např. z reklam na Air Bank nebo jako moderátor Comedy Clubu), Tereza Kostková, Filip Blažek, Berenika Kohoutová, Pavel Zedníček, Zuzana Vejvodová, Eva Holubová, Miroslav Vladyka a řada dalších předních českých herců. Nově se v seriálu objeví i oblíbený komik Petr Čtvrtníček, Chantal Poullain, Patricie Pagáčová (známá např. z nekonečného seriálu Ulice) a další celebrity.

Kde a kdy se vysílá Jedna rodina v televizi?

Český komediální seriál Jedna rodina se prakticky od začátku vysílá na stanicích skupiny Nova, aktuálně (resp. od ledna 2024) ho diváci mohou sledovat hned na třech programech. Pro diváky v Česku je Jedna rodina na programu TV Nova (v premiéře vždy v úterý a čtvrtek ve 20.20, ve středu a pátek ráno pak v repríze) a na Nova Lady (vždy v sobotu a neděli večer). Jedna rodina je dostupná i pro diváky na Slovensku, vysílá ji totiž i stanice Nova International (prakticky ve stejných časech jako hlavní Nova).

Jedna rodina online ve streamovací službě Voyo

Pokud jste tento seriál ještě neviděli a chcete si ho pustit od začátku, nebo chcete vidět libovolný díl, který byl uveden, všechny je najdete ve streamingové službě Voyo. Poslední dva díly seriálu Jedna rodina online je možné si pustit i na webové stránce TV Nova, kde jsou k dispozici i ukázky ze seriálu a různá bonusová videa.

Pokud máte rádi zábavné seriály, tak na Voyo najdete i spoustu dalších – především ty české, jako je Táta v nesnázích, Sex O’Clock, Gumy nebo Co ste hasiči, ze starších pak např. Comeback, Gympl s (r)učením omezeným nebo Okresní přebor. Součástí Voya je i spousta známých českých komedií, v nabídce jsou filmy od 30. let s Vlastou Burianem až po nejnovější snímky, co byly nedávno v kinech.

Jedna rodina online zdarma na internetu

Určitě existují i možnosti, jak si pustit tento seriál na internetu zdarma, nicméně u Jedné rodiny je docela problém ji najít. Televize Nova velmi úspěšně bojuje proti nelegálnímu šíření jejích seriálů a Jedna rodina online tak skoro nikde není k nalezení – většina známých portálů s filmy a seriály zdarma ji nemá, stejně tak jako různá úložiště.

Často kladené dotazy

Dávají seriál Jedna rodina v televizi?

Ano, od ledna 2024 se Jedna rodina vrací na televizní obrazovky, a to rovnou 2x týdně v hlavním vysílacím čase na televizi Nova.

Kde se dají sledovat všechny dosud odvysílané epizody seriálu Jedna rodina?

Všechny doposud odvysílané díly seriálu Jedna rodina online najdete ve streamingové službě Voyo. Najít tento seriál na portálech s filmy a seriály zdarma je obtížné, většinou ho v nabídce nemají vůbec nebo jen několik dílů.

Vysílá se seriál Jedna rodina i v zahraničí?

Ano, v současné době mají možnost ho sledovat i diváci, kteří žijí na Slovensku – v programu ho má stanice Nova International.

Shrnutí

Pro fanoušky rodinných komediálních příběhů připravila Nova další český seriál, který by je mohl zaujmout a vypadá to, že se jí to podařilo – Jedna rodina má slušnou sledovanost a od ledna 2024 se bude v primetimu vysílat hned 2x týdně. Kdo si chce pustit seriál od začátku nebo vidět libovolný starší díl, najde je všechny ve streamovací platformě Voyo, naopak na různých pirátských stránkách většinou tento český seriál chybí.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (100 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Proč skončil seriál Jedna rodina ? Děkuji za odpověď Jílek Richard HK

  2. Líbí se mi mínění scénáristy, že pět a půl štamgasta u piva uživí čtyři zaměstnance hospody. Ekonomický zázrak.

  3. Jedna rodina je takový trochu potrhlý seriál, ale občas se na to dá koukat. Hned bych to určitě neodsuzovala, až bude čas, mrknu na všechny epizody. Zatím z toho, co jsem viděla, to docela šlo, i když už jsem viděla i lepší, to přiznávám.

Přidat komentář

Recenzer
Logo