Okresní přebor online

Docela oblíbené jsou u nás české seriály ze sportovního prostředí. Velmi populární byly např. seriály Vyšehrad a Lajna, úspěšný byl také Okresní přebor, který pojednává o venkovském fotbalovém klubu. Dříve se tento populární seriál vysílal na Nově, dnes si ho fanoušci mohou kdykoliv pustit např. ve streamovací službě Voyo, kde jsou všechny jeho díly včetně filmu.

Sledovat online

Základní informace o seriálu

Český komediální seriál Okresní přebor se natáčel v roce 2009, má celkem 16 epizod (jedná má cca 25 – 30 minut). Jeho děj se odehrává v prostřední malého vesnického fotbalového týmu, který se jmenuje FK Slavoj Houslice (jedná se o fiktivní mužstvo, žádné Houslice ve skutečnosti neexistují – natáčelo se v Lovosicích na Berounsku).

Jedná se o seriál z produkce televize Nova (která ho také v minulosti vysílala), poprvé se na televizních obrazovkách objevil 6. září 2010. Měl velmi vysokou sledovanost (ze začátku přes milion a půl diváků), úspěšný byl i film, který získal několik ocenění včetně Českého lva pro Ondřeje Vetchého.

V seriálu Okresní přebor účinkuje celá řada známých herců, v hlavních rolích se představili např. Luděk Sobota (u něho je zajímavé, že v tomto seriálu hraje vážnou roli) nebo Ondřej Vetchý. Hrát v něm měl údajně i Miroslav Donutil, který ale účast odmítl. Režie se ujal Jan Prušinovský (ve dvou dílech ho zastoupil Jakub Kohák), scénář napsal Jan Prušinovský společně s Petrem Kolečkem (ten se podílel i na seriálech Lajna, Vyšehrad, Trpaslík nebo MOST!).

Film Okresní přebor

Dva roky po seriálu byl pro jeho velkou úspěšnost natočen i celovečerní film. Ten se jmenuje Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka a v roce 2012 ho natočil Jan Prušinovský. Nejedná se ale o pokračování, nýbrž o prequel seriálu (jeho děj tak seriálu předchází). Hlavní postavu filmu hraje Miroslav Krobot, jinak je herecké obsazení podobné jako u seriálu.

Okresní přebor online ve videotéce Voyo

Všechny díly seriálu Okresní přebor i celovečerní film jsou dostupné ve streamingové službě Voyo. Tam najdete Okresní přebor online v maximální obrazové i zvukové kvalitě. Pokud máte rádi české seriály, na Voyo jich najdete spoustu – z komediálních je tam např. Jedna rodina, Táta v nesnázích nebo Sex O´Clock, z kriminálních pak třeba Kriminálka Anděl, Specialisté, Odznak Vysočina nebo Expozitura.

Sledovat online

Okresní přebor online zdarma ke zhlédnutí

Další alternativou, jak tento seriál sledovat, je podívat se na různé internetové portály, které nabízejí odkazy na filmy a seriály zdarma. Okresní přebor online tak můžete vidět např. na slovenském webu Kukaj to, některé díly nebo film se dají nalézt i v různých úložištích (např. Datoid). Na stejných místech najdete i další oblíbený seriál z fotbalového prostředí Vyšehrad.

Často kladené dotazy

Který režisér natočil seriál Okresní přebor?

O režii seriálu (i filmu) Okresní přebor se postaral Jan Prušinovský – úspěšný scénárista a režisér, který později natočil i celou řadu dalších oblíbených seriálů (např. Čtvrtá hvězda, Trpaslík, MOST! nebo Dobré ráno, Brno!) a několik filmů. Dva z 16 dílů natočil Jakub Kohák.

Kde si mohu pustit všechny díly seriálu Okresní přebor online?

Seriál Okresní přebor je součástí streamovací platformy Voyo, kde si můžete kdykoliv pustit všechny jeho díly. Najít se ale dá i na jiných portálech, aktuálně se dá zdarma zhlédnout např. na oblíbené stránce Kukaj to, kde je široký výběr českých i zahraničních seriálů a filmů.

Kde najdu film Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka?

Pro film Okresní přebor platí to stejné, co pro seriál – film Okresní přebor online je k dispozici ve videotéce Voyo, dá se ale vidět i zdarma na některých pirátských portálech. Vidět ho můžete např. na Kukaj to nebo si ho stáhnout na některých internetových úložištích.

Shrnutí

Pokud máte rádi fotbal a rádi sledujete české komediální seriály, určitě by se vám mohl líbit Okresní přebor. Ten patří asi k nejvydařenějším seriálům z produkce televize Nova a získal si mnoho fanoušků. O jeho kvalitě svědčí i to, že scénář k němu napsala známá dvojice Prušinovský – Kolečko, která je v tomto oboru opravdu dobrá. Pustit si Okresní přebor online můžete kdykoliv v rámci streamovací služby Voyo, dá se ale najít i jinde na internetu.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (100 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo