Kobra 11 online

Většina nejpopulárnějších zahraničních seriálů pochází z USA, občas si ale diváci oblíbí i něco z evropské produkce. Takovým příkladem je německý akční kriminální seriál Kobra 11, který je tak úspěšný, že se natáčí dodnes. Vysílá se tak už 27 let a za tu dobu se v něm vystřídalo mnoho herců i hlavních postav, stálicí je ale Semir Gerkhan v podání Erdogana Atalaye. U nás se Kobra 11 celou dobu vysílá na kanálech Novy, sledovat se dá i přes internet.

Sledovat online

Základní informace o seriálu

Německý seriál Kobra 11 patří k nejúspěšnějším seriálům ve své kategorii a vysílá se už od roku 1996. Od té doby bylo natočeno 27 sérií a více než 380 epizod. Na jednu stranu patří Kobra 11 mezi velmi oblíbené a sledované seriály, na druhou stranu její hodnocení je spíše průměrné (např. na ČSFD jen 49 %). Každopádně fanoušků má hodně, a proto se stále vysílá v televizi.

Prakticky celou dobu (s výjimkou prvních dvou dílů) je hlavním hrdinou seriálu vrchní komisař Semir Gerkhan, jeho parťáci se ale v průběhu let měnili. Kobru 11 financuje známá německá stanice RTL, s výjimkou první a druhé řady se všechny díly natáčejí v Kolíně nad Rýnem a jeho okolí. Jednotlivé epizody měly délku cca 45 minut, od roku 2022 už se ale jedná v podstatě o filmy, které mají délku okolo 90 minut.

Kobra 11 se už vysílala ve 120 zemích po celém světě – v Americe, Asii, Africe, Evropě i Austrálii. Seriál vyšel také na DVD, dočkal se i knižního zpracování a na jeho motivy bylo dokonce vydáno i 11 počítačových her. Za skvělé kaskadérské výkony byla Kobra 11 oceněna hned 7x na Taurus World Stunt Awards.

Kdy a kde se Kobra 11 vysílá v televizi?

Momentálně se u nás Kobra 11 vysílá na televizní stanici Nova Action, která divákům každý den přináší hned 6 dílů tohoto seriálu (dva ráno, dva odpoledne a dva kolem půlnoci). Ve svém programu ho má také slovenská televize Markíza – vysílá 4 díly každý všední den (dva po poledni a dva v noci) a jeden díl v sobotu a neděli brzy ráno.

Vzhledem k tomu, že jde o německý seriál, nepřekvapí, že ho vysílají i jejich programy – sledovat se tak v originálním znění dá např. na RTL Crime nebo RTL Nitro. Z dalších zahraničních stanic ho pak nabízejí např. maďarské kanály Cool TV, RTL+ nebo Sorozat+.

Kobra 11 online v nabídce streamovacích služeb

Pokud si chcete Kobru 11 pustit od samého začátku nebo si prostě pustit libovolný díl, který zrovna v televizi nedávají, můžete využít streamingovou službu Voyo. V ní je Kobra 11 online od první až do poslední epizody, samozřejmě v maximální obrazové kvalitě a s českým dabingem. Pokud máte rádi kriminálky, Voyo toho má pro vás daleko víc – v této videotéce jsou české detektivní seriály z produkce Novy, České televize nebo i zahraničních zemí (Velká Británie, Norsko atd.).

Sledovat online

Kobra 11 online zdarma ke stažení na internetu

Podobně jako jiné zahraniční seriály, tak i Kobra 11 se dá najít i na různých webech s pirátským obsahem a sledovat ji tak mohou i ti, kterým se za legální služby platit nechce. Asi nejjednodušší a nejrychlejší cestou, jak si tento seriál pustit, je portál Kukaj to, některé díly se dají najít i na webu Bombuj. Kobra 11 online zdarma je také na některých internetových úložištích, spousta dílů je např. na Webshare, vybrané epizody jsou na Sdílej.cz

Často kladené dotazy

Existují nějaké podobné seriály jako je Kobra 11?

Pokud vás zaujala Kobra 11, mohl by se vám líbit i další německý (podobně žánrově zaměřený) seriál Komisař Rex (vysílá ho Prima). Ze starších seriálů se určitě dají doporučit např. britští Profesionálové.

Dávají ještě Kobru 11 v televizi?

Ano, u nás ho každý den vysílá televizní stanice Nova Action, na Slovensku ho pak má v programu Markíza. Vysílají ho samozřejmě také v Německu (hned několik stanic skupiny RTL), dále pak v Maďarsku a dalších zemích.

Kde najdu komplet všechny díly seriálu Kobra 11?

Většina dílů se dá najít na internetu i zdarma, nejlepší cestou, jak sledovat seriál Kobra 11 online je ale streamovací služba Voyo. V ní najdete pohromadě všechny epizody tohoto seriálu s českým dabingem, v nejvyšší obrazové kvalitě a bez reklam.

Shrnutí

Německý akční seriál Kobra 11 patří na českých televizních obrazovkách ke stálicím a vysílá se u nás už od roku 1998. V současné době ho diváci mohou vidět na stanici Nova Action (případně na některých zahraničních programech), je ale samozřejmě dostupný také na internetu. Kobra 11 online všechny díly v češtině jsou součástí streamingové služby Voyo, některé epizody se ale dají vyhledat i na různých pirátských stránkách (zdarma se tak dá sledovat třeba na Kukaj to apod.).

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (141 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo