Tlapková patrola online

K hodně vyhledávaným pořadům na internetu patří dětské animované seriály a v posledních letech je jedním z nejoblíbenějších Tlapková patrola (v originále PAW Patrol, v češtině se někde seriál označuje jako Tlapky). S tou se můžete běžně setkat nejen na televizních obrazovkách, ale s motivy těchto pejsků se vyrábí i spousta různých produktů pro děti – hračky, oblečení, potraviny, počítačové a mobilní hry atd.

Sledovat online

Základní informace o seriálu

Dětský kreslený seriál Tlapková patrola se natáčí od roku 2013 až dodnes, aktuálně probíhá natáčení již 10. série (každá má 24 – 26 epizod, jeden díl má cca 23 minut). Tlapková patrola vypráví příběhy 10letého chlapce a jeho party psů, z nichž každý má speciální dovednosti (hasič, policista, záchranář atd.).

Každý ze skupiny pejsků má jinou rasu a jiné vlastnosti – německý ovčák Chase je policista, dalmatin Marshall je zdravotník a hasič, kříženec Rocky je opravář a třídič odpadu, americký buldok Rubble je stavebník, cockapoo (kříženec pudla a kokršpaněla) Skye je letkyně a labradorský retrívr Zuma je vodní záchranář.

Tlapková patrola patří mezi mimořádně úspěšné seriály po celém světě, vysílala se už ve více než 160 zemích. V USA se aktuálně vysílá její 10. řada, dohromady už bylo natočeno 236 epizod. Poprvé se seriál na obrazovkách objevil v srpnu 2013, kdy ho odvysílala dětská televizní stanice Nickelodeon.

Úspěch zaznamenala Tlapková patrola nejen u dětí, ale i u odborné poroty, na svém kontě má celou řadu ocenění – dokonce 20 jich získala v kanadských Canadian Screen Awards, další pak v jiných soutěžích.

Filmy na téma Tlapková patrola

U úspěšných seriálů je běžné, že se na jejich motivy natočí i celovečerní filmy. Je tomu tak i u Tlapkové patroly, která se filmového ztvárnění dočkala hned několikrát. V současnosti už byly natočeny mimo jiné tyto filmy:

  • Tlapková patrola: Mocná štěňata (pouze TV film, USA, 2019)
  • Tlapková patrola: Vždy ve střehu (Kanada, 2019)
  • Tlapková patrola ve filmu (USA, 2021)
  • Tlapková patrola ve velkofilmu (USA/Kanada, 2023)

Kdy a kde se vysílá Tlapková patrola v televizi?

Tento populární dětský seriál se v současné době vysílá i v televizi, a to hned na několika stanicích. V bezplatném, volně šířeném vysílání, ho lze sledovat na programu ČT :D, z placených kanálů ho vysílají Nick HD a Nick Jr. Na Déčku a Nicku Jr. je Tlapková patrola v češtině, Nick HD ji vysílá pouze v anglickém jazyce (v nabídce ho má např. O2 TV).

Vysílají ji i na Slovensku (pod názvem Labková patrola), v programu ji tam mají televizní stanice JOJ, Jojko a Ťuki. Z ostatních kanálů pak ještě stojí za zmínku německá Super RTL, která tento seriál vysílá také.

Tlapková patrola online ve streamovacích službách

Pokud chcete sobě nebo vašim dětem pustit jiné epizody než ty, co zrovna dávají v televizi, máte možnost sledovat tento seriál i v některých streamovacích platformách. Všech 9 řad seriálu Tlapková patrola online najdete ve službě SkyShowtime, 3 řady nabízí i videotéka Voyo (konkrétně 4., 5. a 6. sérii). Co se týká filmů, tak Mocná štěňata (Mocné tlapky) a Vždy ve střehu jsou dostupné ve SkyShowtime, poslední dva filmy si lze zatím pouze pronajmout nebo koupit (např. na Apple TV, Google Play nebo O2 TV).

Sledovat online

Tlapková patrola online ke zhlédnutí a stažení na internetu

U zahraničních seriálů obvykle není tak těžké najít je na internetu i zdarma, stejné je to i u Tlapkové patroly. Ta se dá sledovat na některých webech s pirátským obsahem, všech 9 řad seriálu Tlapková patrola je např. na portálu Kukaj to (většina v češtině, pár dílů jen v angličtině). Spousta dílů je pak online ke stažení na různých úložištích, ať už jde o Přehraj.to, Webshare, Datoid, Fastshare, Sdílej.cz nebo eDisk. Podobné je to i s filmy, na výše zmiňovaných webech je najdete také.

Často kladené dotazy

Jak se jmenují hlavní postavy seriálu Tlapková patrola?

Chlapec, který je vedoucí Tlapkové patroly, se jmenuje Ryder, pejsci se jmenují Chase, Marshall, Rocky, Rubble, Skye a Zuma.

Na kterých kanálech se dá sledovat Tlapková patrola?

V češtině se Tlapková patrola vysílá na stanicích ČT :D a Nick Jr., ve slovenštině na JOJ, Jojko a Ťuki, v angličtině na programu Nick HD a v němčině na kanálu Super RTL. Několik dílů je jinak v iVysílání, celé 3 řady na Voyo a 9 řad na SkyShowtime.

Kde mohu vidět filmy Tlapková patrola online?

Z legálních streamingových služeb jsou dva filmy součástí platformy SkyShowtime, jinak se dají pronajmout či koupit např. na Google Play či Apple TV. Tlapková patrola online se ale dá sledovat i zdarma, jednotlivé filmy (i seriál) lze vidět třeba na slovenském portálu Kukaj to a dají se i stáhnout na různých internetových úložištích.

Shrnutí

Mimořádně úspěšný animovaný seriál Tlapková patrola si získal srdce dětí po celém světě a uspěl i u nás v Česku, kde se vysílá na několika programech (např. Déčko nebo Nick Jr.). Kromě televize ho najdete i v některých streamovacích službách (SkyShowtime a Voyo), úplně bez problémů se dá Tlapková patrola online sledovat i zdarma na některých portálech se seriály a filmy, nebo se dá stáhnout na celé řadě internetových úložišť.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (120 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Tlapková patrola u nás běží neustále, nic jiného snad ty naše děcka ani nesledují. Kdykoliv přijdu do obýváku, slyším přesně tenhle pořad. Musím však uznat, že oproti jiným animákům je to koukatelné a když mám chvilku klidně se posadím a dívám se s dětmi, je to moc hezky udělané.

Přidat komentář

Recenzer
Logo