Love Island online

Mezi nejvyhledávanější televizní pořady, které mohli diváci vidět na svých obrazovkách, patří seznamovací reality show Love Island. Nedávno odvysílala Nova již třetí řadu tohoto pořadu, jenž má vysokou popularitu nejen v televizi, ale i na sociálních sítích. I když už se nyní Love Island nevysílá, všechny jeho díly si mohou diváci kdykoliv pustit znovu, všechny tři série Love Island online jsou dostupné na internetu.

Sledovat online

Základní informace o pořadu

Love Island je reality show, která pochází z Velké Británie, kde se začala znovu vysílat v roce 2015 (historicky první díly se tam vysílaly už v letech 2005 a 2006). Účastníky tohoto pořadu jsou mladí lidé, kteří se společně ubytují v luxusní vile na Kanárských ostrovech, kde plní různé úkoly, hrají hry a snaží se navazovat vztahy. Důležitou roli v Love Island ale hrají také samotní diváci – ti totiž svými hlasy rozhodují o tom, která dvojice soutěžích se stane vítězem a může si odnést hlavní výhru.

Aplikace

Pro fanoušky reality show Love Island je stažení stejnojmenné aplikace téměř nezbytností – mohou v ní nejen hlasovat po svoje oblíbence, ale získají díky ní i přístup k dalšímu exkluzivnímu obsahu z vily (videa, fotky, novinky atd.). Aplikace je dostupná jak pro telefony s Androidem (ke stažení je na Google Play), tak i pro majitelé iPhonů (na App Store) a je samozřejmě zcela zdarma.

Love Island v zahraničních zemích

Reality show Love Island patří od samotného začátku mezi velmi úspěšné formáty, a tak nepřekvapí, že se rozšířila i do dalších zemí. Kromě domovské Velké Británie se vysílá ve více než 20 dalších státech po celém světě – vlastní verzi Love Island tak mohou sledovat např. diváci v USA, Německu, Kanadě, Austrálii, Itálii, Francii, Finsku, Norsku, Švédsku nebo Polsku.

Kdy a kde sledovat Love Island v televizi?

Jednotlivé díly pořadu Love Island Česko a Slovensko mohli diváci vidět v programu televizních stanic Nova Fun, Markíza, Markíza International a Nova International. Vzhledem k tomu, že poslední řada této reality show už skončila, v současné době se (československá verze) na žádné televizní stanici nevysílá – dá se ale sledovat přes internet, ať už přes Voyo nebo jiné webové portály.

Love Island online na platformě Voyo

Streamovací služba Voyo je místem, kde najdete kompletní archiv této oblíbené reality show – její součástí je kompletní archiv všech tří sezon Love Island online. To ale není zdaleka vše, na Voyo jsou také všechny díly všech tří sérií pořadu Love Island After a podívat se zde můžete dokonce i na zahraniční verze pořadu – k dispozici je Love Island Velká Británie a Love Island Austrálie. Fanoušci této seznamovací reality show si tak na Voyo rozhodně přijdou na své.

Sledovat online

Love Island online na pirátských webech

Kdo chce sledovat starší díly reality show Love Island online zdarma, může si je vyhledat na různých portálech s pirátským obsahem – např. na Bombuj, Kukaj.to nebo na online úložištích, jako je Webshare, Ulož to či Datoid. Kromě československé verze se na nich dá stáhnout i Love Island z jiných zemí.

Často kladené dotazy

Kdo vyhrál Love Island v jednotlivých ročnících?

Zatím poslední ročník (2023) vyhráli Majka a Chris, ve druhé sérii (2022) zvítězili Denisa s Kryštofem a první řadu Love Islandu CZ/SK vyhráli Laura a Martin.

Na které televizní stanici se mohu dívat na Love Island?

V současné době se československá verze pořadu Love Island nevysílá, předtím ji vysílala např. Nova Fun nebo Markíza International. Všechny díly si ale mohou fanoušci kdykoliv pustit na streamingové službě Voyo, kde je kompletní archiv všech tří sérií.

Kde se dají sledovat starší díly Love Island online zdarma?

Pokud nemáte Voyo a nechce se vám za něj platit, můžete některé starší díly Love Islandu najít na online úložištích (Ulož to, Webshare, Datoid, Sdílej.cz) nebo stránkách Kukaj.to či Bombuj. Ke stažení jsou tam i některé zahraniční verze této reality show.

Shrnutí

Reality show patří v televizním vysílání k nejsledovanějším pořadům a platí to i pro Love Island – původem britský formát, který se rozšířil do desítek dalších zemí. Československá verze Love Islandu má za sebou už tři série, tu zatím poslední mohli diváci sledovat např. na Nova Fun. Kompletní archiv všech dílů je ke zhlédnutí na streamovací platformě Voyo, některé díly se pak dají na internetu najít i zdarma – Love Island online lze vyhledat i na různých pirátských portálech.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (100 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. U nás tuhle show sleduje manželka, ale opravdu nevím, co na tom má. Ovšem hltá to, jak kdyby to byla nějaká telenovela, tak to asi bude dobré.

  2. Love Island miluju, je to super reality show a většinou se tam sejdou pěkní soutěžící. Rozhodně se u tohoto pořadu člověk nenudí, je to napínavé od začátku do konce, každá epizoda. Vždycky se těším na další sezonu.

Přidat komentář

Recenzer
Logo