Mentalista online

Televizní seriály z americké produkce patří k těm nejkvalitnějším a platí to nejen pro komediální tvorbu, ale i pro kriminálky a dramatické pořady. K těm patří seriál Mentalista, který se odehrává v policejním prostředí a jeho hlavní postavou je geniální detektiv, jenž pátrá po masovém vrahovi (s přezdívkou Rudý John). Dříve se u nás Mentalista vysílal v televizi, dnes si ho může každý zájemce pustit v různých streamovacích službách nebo zdarma stáhnout na internetu.

Sledovat online

Základní informace o seriálu

Seriál Mentalista pochází z USA, kde se natáčel v letech 2008 – 2015. Během 7 sezon se odvysílalo celkem 151 epizod, každá trvá cca 39 – 45 minut. Odehrává se ve slunné Kalifornii a vysílal se v mnoha zemích světa – kromě USA a Kanady i v řadě zemí Evropy, Asie, Afriky i Austrálie.

Hlavní postavu detektiva ztvárnil australský herec Simon Baker, v dalších rolích se představili např. Amanda Righetti, Robin Tunney, Tim Kang nebo Owain Yeoman. V USA měla jeho první série sledovanost přes 17 mil. diváků, v dalších řadách ale klesala.

Vysílá se Mentalista v televizi?

Dříve se u nás americký seriál Mentalista vysílal, konkrétně byl v programu televizních stanic Nova a Nova Cinema. Aktuálně ho ale žádná česká (ani slovenská) televize ve svém programovém schématu nemá, vysílají ho některé maďarské nebo polské placené stanice, které u nás pro většinu lidí nejsou dostupné. To ale není žádný velký problém, protože všechny díly Mentalisty jsou k dispozici na internetu, kde si je každý může pustit kdykoliv.

Mentalista online v placených videotékách

Ani Mentalista u nás nechybí v nabídkách společností, které provozují streamovací platformy. Konkrétně je tak tento seriál dostupný ve službách HBO Max a Amazon Prime Video, v obou případech všech 7 řad a všechny díly. Při sledování na HBO Max si můžete vybrat mezi originálním zněním a českým dabingem, k dispozici jsou také titulky – v češtině i angličtině.

Sledovat online

Mentalista online zdarma ke zhlédnutí

Abyste mohli seriál Mentalista sledovat, nemusíte nezbytně nutně objednávat předplatné streamingové služby – dá se na internetu najít i na webech s pirátskými kopiemi.

Mentalista online zdarma ke zhlédnutí je tak zejména na různých slovenských stránkách (jako např. Kukaj.to či Bombuj, dabing je ale v češtině), ke stažení jsou pak jednotlivé epizody třeba na Webshare nebo Sdílej.cz. Naopak na Ulož to už si ho nestáhnete, protože k 1.prosinci 2023 ukončilo svůj provoz.

Často kladené dotazy

Co znamená slovo Mentalista v názvu tohoto seriálu?

Jedná se o člověka, který používá např. sugesci, hypnózu nebo bystrou mysl, má výborné znalosti chování i řeči těla a je skvělý manipulátor myšlenek a chování. Mentalista (Patrick Jane) je zároveň hlavní postavou stejnojmenného seriálu.

Kde je možné vidět všechny díly seriálu Mentalista online?

Všech 151 epizod amerického seriálu Mentalista je součástí dvou streamingových služeb, působících v Česku – najdete je u HBO Max a také u Amazon Prime Video.

Dá se někde tento seriál sledovat i zadarmo?

Ano, na některých specializovaných portálech se seriály a filmy je k nalezení i Mentalista online zdarma (např. Kukaj to nebo Bombuj). Na různých internetových úložištích se pak dají některé díly tohoto seriálu v češtině stáhnout.

Shrnutí

Televizní seriály z kriminálního prostředí jsou u nás jedny z nejsledovanějších, hodně dobrá čísla mají zejména české detektivní seriály. Pokud preferujete spíše americkou produkci, mohl by se vám líbit Mentalista o sympatickém detektivovi s výjimečnými schopnostmi. I když se u nás Mentalista zrovna nevysílá v televizi, můžete si kdykoliv všechny jeho díly pustit v placených videotékách HBO Max nebo Amazon Prime Video, bez problémů se jednotlivé epizody dají nalézt i na různých stránkách s pirátským obsahem.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (120 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Mentalistu jsem hltal od první epizody, protože to je fakt parádně zpracovaný seriál. Obsazení se povedlo, děj je zajímavý a celkově je to skvělé celé. Je to seriál co stojí za opakované zhlédnutí.

Přidat komentář

Recenzer
Logo