Zlatá labuť online

Jestli u tuzemských diváků něco funguje, tak jsou to české seriály a filmy. Sázka na domácí tvorbu se českých televizním stanicím vyplácí a tak do svého vysílání zařazují jeden nový seriál za druhým.

V současné době patří mezi nejoblíbenější české seriály Zlatá labuť, která se odehrává v prostředí pražského obchodního domu v časech druhé světové války. Tento seriál natočila společnost Dramedy Productions pro televizi Nova, vysílá se už jeho druhá řada.

Sledovat online

Základní informace o seriálu

Zlatá labuť patří mezi tzv. dobové seriály, její děj je zasazený do období protektorátu. Z hlediska žánru se jedná o výpravný dramatický seriál, název má podle obchodního domu, v němž se odehrává (inspiroval se skutečným obchodním domem Bílá labuť, který dodnes v centru Prahy funguje). Předobrazem ale byl španělský seriál Holky na drátě, který se odehrává v telefonické společnosti v Madridu ve 20. letech minulého století.

Režiséry tohoto seriálu jsou Biser A. Arichtev, Braňo Holiček a Petr Nikolaev, scénář ke většině dílů napsali Jan Coufal a Hana Roguljič. Jedna epizoda trvá cca 50 – 58 minut a na televizních obrazovkách se Zlatá labuť online objevila poprvé 26. ledna 2023 (na Voyo), od 2. února pak i na hlavním programu televize Nova.

Herecké obsazení seriálu

V seriálu Zlatá labuť hrají jak osvědčené tváře, tak i méně známí herci. V hlavních rolí se zde představila Marta Dancingerová, Beáta Kaňoková, Simona Lewandowská, Petr Kostka, Daniela Kolářová, Robert Mikluš a řada dalších hereckých osobností (mj. Tomáš Töpfer, Svatopluk Skopal a mnoho dalších).

Kdy a kde sledovat Zlatou labuť v televizi?

Zlatá labuť se v televizi vysílá v hlavním vysílacím čase, hned po Televizních novinách, kdy ji každý čtvrtek ve 20.20 vysílá TV Nova. Repríza se pak vysílá na stejném programu většinou v pátek dopoledne a v neděli v noci. Komu tyto časy nevyhovují a nemá možnost zpětného zhlédnutí, může si Zlatou labuť pustit přes internet, poslední odvysílaný díl je k dispozici zdarma na webu televize Nova.

Zlatá labuť online na platformě Voyo

Chcete mít k přístup kompletně ke všem dílům seriálu Zlatá labuť nebo možnost sledovat nové díly ještě předtím, než se objeví na Nově? Předplaťte si streamovací službu Voyo a získáte nejen možnost sledovat seriál Zlatá labuť online, ale i mnoho dalšího obsahu – spoustu filmů a seriálů, včetně oblíbených pořadů z produkce TV Nova (Ulice, Výměna manželek, MasterChef Česko, Love Island a další).

Zlatá labuť online zdarma na pirátských webech

Pokud si chcete pustit starší díly Zlaté labutě a nechce se vám platit za legální služby, můžete zkusit najít tento seriál na internetu. Na některých portálech se Zlatá labuť online zdarma najít dá, jedná se zejména o různé online úložiště jako je např. Webshare, eDisk nebo Ulož to.

Často kladené dotazy

Které streamovací služby mají seriál Zlatá labuť v nabídce?

Tento oblíbený seriál můžete sledovat v rámci videotéky Voyo, kde je archiv všech dílů, nové díly zde navíc můžete vidět v předpremiéře.

Natáčela se Zlatá labuť ve skutečném obchodním domě?

Ne, i když je tento seriál inspirovaný obchodním domem Bílá labuť (který se nachází v centru Prahy), ve skutečnosti se jednotlivé scény natáčely v ateliérech v pražských Kbelích, kde byly postaveny kulisy.

Kde se dá sledovat Zlatá labuť online zadarmo?

Zlatá labuť online zdarma se dá najít na některých internetových úložištích, vybrané díly si můžete stáhnout např. na Webshare, Ulož to, eDisk nebo Datoid.

Shrnutí

Výpravný dobový seriál Zlatá labuť patří k oblíbeným pořadům z domácí produkce, diváci ho mohou sledovat pravidelně každý týden v hlavním vysílacím čase na televizi Nova. Kdykoliv je možné zhlédnout Zlatou labuť online v rámci streamingové služby Voyo, některé díly se ale dají najít i na internetových úložištích, kde si je lze stáhnout zdarma.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (100 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo