Chůva k pohledání online

Dalším z dlouhé řady amerických komediálních seriálů, které uspěly i u našich diváků, je Chůva k pohledání. Tento sitcom z 90. let vypráví příběh dívky z chudého prostředí, která se shodou okolností stane chůvou v bohaté rodině se třemi dětmi a sluhou. Svou televizní premiéru měl v USA 3. listopadu 1993.

Sledovat online

Základní informace o seriálu

Americký sitcom Chůva k pohledání se natáčel v letech 1993 – 1999, za šest let tak vzniklo 6 řad a celkem 145 dílů (jedna epizoda má cca 23 minut) + 2 speciální epizody.

V hlavní roli Chůvy k pohledání se představila Fran Drescher (do češtiny ji nadabovala Magda Reifová), mimochodem i samotná hlavní hrdinka má stejné křestní jméno (jmenuje se Fran Fine). V dalších hlavních rolích si pak zahráli Charles Shaughnessy, Nicholle Tom, Benjamin Salisbury, Madeline Zima, Daniel Davis a Lauren Lane.

V seriálu hostovala i celá řada známých osobností, mimo jiných např. Donald Trump, Pamela Anderson, Elton John, Celine Dion, Coolio nebo Whoopi Goldberg.

Seriál Chůva k pohledání byl docela úspěšný, a tak se vysílal ve více než 80 zemích po celém světě, co je ale zajímavé – v mnoha státech byla natočena jejich vlastní, lokalizovaná verze (mimo jiné např. v Polsku, Itálii, Argentině, Rusku a dalších zemích).

Kde a kdy se Chůva k pohledání vysílá v televizi?

Americký seriál Chůva k pohledání je docela oblíbený, a tak už se mnohokrát reprízoval i na našich televizních kanálech, v minulosti ho vysílala např. Prima nebo Prima Love. V současné době je možné jej sledovat na televizní stanici Nova, která ho vysílá ve všední dny v dopoledních hodinách, vždy dva díly po sobě.

Chůva k pohledání online ve streamovacích službách

Pokud chcete mít přístup ke všem 145 epizodám tohoto seriálu, můžete ho najít i v některých streamovacích platformách. Konkrétně má u nás seriál Chůva k pohledání online ve své nabídce služba Amazon Prime Video, která u nás ale tolik oblíbená není. Sice přináší spoustu zajímavých seriálů a filmů a navíc je i velmi levná (předplatné na měsíc stojí pouhých 79 Kč), nicméně problémem je chybějící česká lokalizace a především to, že většina pořadů je bez dabingu.

Sledovat online

Chůva k pohledání online zdarma na internetu

Zatímco na Amazonu je Chůva k pohledání online pouze s českými titulky, na jiných portálech najdete tento seriál i s českým dabingem – a navíc zadarmo. Všechny epizody Chůva k pohledání online jsou např. na oblíbeném slovenském webu Kukaj to – zdarma, bez registrace, bez stahování a čekání a s českým dabingem.

Další možností, kde tento seriál zdarma sledovat, jsou pak různá internetová úložiště. Chůva k pohledání online je tak třeba na Přehraj to, Webshare, Fastshare nebo Datoid. Jednotlivé díly jsou tak na internetu dostupné jak k okamžitému přehrání, tak i ke stažení do počítače.

Často kladené dotazy

Kteří herci nadabovali hlavní postavy sitcomu Chůva k pohledání?

O české znění seriálu se postarali Magda Reifová (Fran Fine), Vladimír Čech (sluha Niles), Zdeněk Mahdal (Maxwell), Anna Suchánková (Maggie), Tomáš Materna a Vojtěch Kotek (Brighton), Rozita Erbanová (Grace) a Miroslava Součková (C.C.).

Která streamovací služba nabízí seriál Chůva k pohledání online?

Pro Českou republiku má práva na tento seriál Amazon, všech 6 řad amerického sitcomu Chůva k pohledání online tak najdete ve videotéce Amazon Prime Video.

Kde se dá sledovat sitcom Chůva k pohledání online s českým dabingem?

Na různých internetových portálech s filmy a seriály zdarma se dá sledovat Chůva k pohledání online s českým dabingem – např. na webu Kukaj to nebo na celé řadě internetových úložišť (Webshare, Fastshare, Přehraj.to a další).

Shrnutí

Známý americký sitcom Chůva k pohledání se už u nás vysílal několikrát, v minulosti např. na Primě a Prima Love, aktuálně pak na televizi Nova. Všechny díly seriálu Chůva k pohledání online jsou zájemcům k dispozici ve streamovací službě Amazon Prime Video, s českým dabingem je pak seriál dostupný na portálu Kukaj to a na různých online úložištích.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (100 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo