Extraktoři online

Poslední roky se u některých českých komerčních stanic můžeme setkat s tím, že některé jejich seriály nejsou určené pro klasické bezplatné lineární kanály, ale dostupné jsou výhradně v rámci jejich placených streamovacích služeb. Patří mezi ně např. Iveta, Ordinace v růžové zahradě 2 nebo Extraktoři. Posledně jmenovaný seriál si diváci mohou pustit ve videotéce Voyo, kde měl svoji premiéru 27. října 2023.

Sledovat online

Základní informace o seriálu

Nový český seriál Extraktoři se žánrově řadí mezi špionážní thrillery a je částečně natočený podle skutečných událostí. Režie se ujal Roman Kašparovský, na scénáři se podílel mimo jiných i známý investigativní novinář Jaroslav Kmenta (napsal řadu zajímavých knih, např. o Františku Mrázkovi, Radovanu Krejčířovi nebo bestseller Boss Babiš o bývalém premiérovi Andreji Babišovi).

V Extraktorech hraje několik známých herců, např. Jakub Štáfek (hrál hlavní roli v seriálu Vyšehrad), Jan Révai, Jitka Schneiderová, Gabriela Heclová (dříve populární youtuberka) nebo Roman Zach, dále v něm účinkují Pavla Gajdošíková, Ján Koleník, Sofie Anna Švehlíková a další.

Natáčení probíhalo nejen u nás (v Praze a středních Čechách), ale řada scén se točila i v zahraničí – konkrétně v Turecku na hranicích s Íránem. Celkem mají Extraktoři 6 dílů, délka jedné epizody je cca 55 minut. Zajímavostí je, že seriál byl natočený na základě skutečné události, konkrétně únosu dvou českých dívek v Pákistánu v roce 2013.

Vysílají se Extraktoři v televizi?

Tento seriál patří mezi díla označovaná jako Voyo originál, neboli původní tvorbu natočenou exkluzivně pro tuto streamingovou službu. V televizi se Extraktoři doposud nevysílali a je otázkou, jestli se někdy v budoucnu na některé stanici objeví. Pokud ano, jednalo by se s největší pravděpodobností o některý z kanálů televize Nova. Na její webové stránce se alespoň můžete podívat na ukázky ze seriálu, různá bonusová videa a články.

Extraktoři online ve streamovací službě Voyo

Všech šest dílů českého špionážního thrilleru Extraktoři můžete vidět v rámci streamingové služby Voyo, kde jsou Extraktoři online dostupní 24 hodin denně, při sledování je i možnost českých titulků. Na Voyo navíc najdete i spoustu dalšího exkluzivního obsahu, který se doposud v televizi nevysílal.

Z českých seriálů jsou pouze na Voyo např. Iveta, Vědma, Matematika zločinu nebo Ordinace v růžové zahradě 2. Za 159 Kč měsíčně získáte přístup k obrovskému množství filmů, seriálů a reality show, jako bonus navíc i většinu kanálů skupiny Nova (včetně Nova Sport 1 a Nova Sport 2). Pokud máte rádi spíše českou televizní tvorbu, mohlo by vám Voyo líbit.

Sledovat online

Extraktoři online zdarma ke zhlédnutí nebo ke stažení

Kdo si nechce platit za Voyo, může si zkusit seriál Extraktoři najít i na různých pirátských stránkách, kde jsou filmy a seriály zdarma. Vzhledem k tomu, že jde o seriál od Novy (která proti nelegálnímu šíření svých děl bojuje), většina webů ho nenabízí, jsou ale výjimky. Jednou z nich je stránka Přehraj to, dále pak SledujteTo.cz nebo úložiště Datoid.

Často kladené dotazy

Co znamená slovo Extraktoři?

Jedná se o označení speciální jednotky české rozvědky (ozbrojené zpravodajské služby), jejímž hlavním úkolem je pomoci Čechům, kteří se v zahraničí ocitli v nouzi a zajistit jejich bezpečný návrat domů.

Proč se seriál Extraktoři nevysílá v televizi?

Protože jde o seriál z kolekce Voyo Originál, což je původní česká tvorba určená výhradně pro tuto streamovací službu. Ze stejného důvodu není v televizi ani Ordinace v růžové zahradě 2, Iveta a další seriály.

Kde všude se dá seriál Extraktoři sledovat?

Oficiálně je jedinou možností, kde sledovat seriál Extraktoři online videotéka Voyo, kde jsou všechny díly. Nicméně k jednotlivým epizodám se dá dostat i na jiných portálech, kde je možné najít je zdarma (ať už rovnou ke zhlédnutí nebo ke stažení) – např. Přehraj.to nebo Datoid.

Shrnutí

Nový český seriál Extraktoři zaujme především milovníky špionážních filmů a thrillerů. Napínavý příběh dvou unesených dívek a české rozvědky, která se je vydala osvobodit, měl svoji premiéru teprve nedávno (v říjnu 2023), hodnocení má zatím docela nadprůměrné. Zájemci si ho mohou kdykoliv pustit na Voyo nebo se dá přehrát i na některých stránkách s pirátským obsahem.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (151 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo