Zoufalé manželky online

Dalším zajímavým americkým seriálem, který uspěl nejen doma v USA, ale i v zahraničí, jsou Zoufalé manželky. Dříve se u nás vysílal v televizi, dnes si ho může každý zájemce najít ve streamovací službě nebo na různých specializovaných portálech. Zoufalé manželky je seriál, který vypráví příhody několika žen z jednoho amerického předměstí a zajímavý je mimo jiné tím, že vypravěčem je v něm jejich sousedka, jež v první epizodě spáchala sebevraždu.

Sledovat online

Základní informace o seriálu

Americký seriál Zoufalé manželky byl natočen v letech 2004 – 2012, za osm let tak vzniklo 8 řad a dohromady 180 epizod (jedna má cca 43 minut). V hlavních rolích si v něm zahrály Teri Hatcher (Susan), Eva Longoria (Gabrielle), Felicity Huffman (Lynette), Marcia Cross (Bree) a Nicollette Sheridan (Edie).

O tom, že se jedná o kvalitní dílo, svědčí nejen jeho vysoká sledovanost a obliba u diváků, ale také přijetí u filmových kritiků. Zoufalé manželky získaly několik prestižních ocenění, hned 3x byly oceněny Zlatými glóby (z toho 2x jako nejlepší seriál, jednou Teri Hatcher jako nejlepší herečka).

Kdy a kde se Zoufalé manželky vysílají v televizi?

Dříve se Zoufalé manželky vysílaly i na českých kanálech (nejdříve na ČT1, později na Primě a Prima Love), momentálně ale žádný z nich tento seriál ve svém programovém schématu nemá. Nevysílají ho ani slovenské televizní stanice, pokud ale umíte německy, můžete si ho pustit na kanále Sixx a kdo ovládá italštinu, tak ho najde na stanici Rai 2. I když ho zrovna nikde nedávají v češtině, můžete ho kdykoliv sledovat přes internet, kde jsou Zoufalé manželky online dostupné 365 dní v roce a 24 hodin denně.

Zoufalé manželky online ve streamingových platformách

Zoufalé manželky online si můžete pustit kdykoliv a kdekoliv v rámci streamovací služby Disney+, která má tento seriál ve své nabídce (všech 8 řad v HD rozlišení). Dostupný je s českým dabingem i v originále, s českými i anglickými titulky (podle webu Filmtoro je s dabingem pouze 133 epizod ze 180). Na Disney+ je navíc od stejného tvůrce i seriál Devious Maids (Mazané služky) a spousta dalšího atraktivního obsahu pro děti i dospělé (např. Simpsonovi, Futurama, Jak jsem poznal vaši matku, Mash a mnoho jiných).

Zoufalé manželky online volně ke zhlédnutí a ke stažení

Pro všechny, kteří nemají přístup k videotéce Disney+ a nechtějí si ji předplácet, existuje možnost najít si tento seriál i na různých webech s nelegálně nahraným obsahem. Zoufalé manželky online jsou tak k dispozici např. na oblíbeném portálu Kukaj to, další cestou, jak se k tomuto seriálu dostat, jsou různá internetová úložiště (třeba Webshare, Fastshare nebo Přehraj.to).

Sledovat online

Často kladené dotazy

Kde se odehrává děj seriálu Zoufalé manželky?

Jedná se o předměstí města Fairview, které je součástí státu Eagle State. Ulice, kde hlavní hrdinky bydlí, se pak jmenuje Wisteria Lane. Jde ale pouze o fiktivní názvy, žádný takový stát ve skutečnosti neexistuje. Seriál se natáčel v Hollywoodu v Kalifornii.

Natočilo se po skončení seriálu na jeho motivy nějaké pokračování nebo film?

Ne, ale pokud se vám Zoufalé manželky líbily, mohl by vás zaujmout seriál Devious Maids, který je od stejného tvůrce (Marca Cherryho) a vypráví o životě služek, které pracují v bohatých rodinách v Kalifornii.

Kde se dají najít všechny díly seriálu Zoufalé manželky online a v češtině?

Všech 180 dílů seriálu Zoufalé manželky je dostupných ve streamovací platformě Disney+, jinak se dají jednotlivé epizody v češtině najít i na různých úložištích nebo pirátských portálech.

Shrnutí

Úspěšný americký seriál Zoufalé manželky si získal velkou popularitu nejen v USA (kde některé epizody vidělo přes 30 milionů diváků), ale i po celém světě. Vysílal se samozřejmě i na českých televizních kanálech, v současné době si ho každý zájemce může kdykoliv pustit ve streamingové službě Disney+, kde jsou všechny jeho díly. Zoufalé manželky online se jinak dají najít i na jiných webech, takže komu se nechce za videotéku platit, může si je najít na různých specializovaných stránkách s filmy a seriály zdarma.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (100 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Zoufalky jsem sledovala od začátku do konce a přestože to nebylo nic zázračného, dalo se na to koukat. Klasický americký seriál s vypravěčkou. Určitě to ale není něco, na co bych potřebovala koukat víckrát, jen se prostě podívat na celý seriál a tím to hasne.

  2. Když se Zoufalé manželky vysílaly úplně poprvé, dívala jsem se na první dvě série, víc jsem fakt nevydržela. Možná, že pro někoho je to super seriál, ale pro mě to je nesmyslná slátanina o paničkách, co se tak nudí, že neví, jak zabít přebytečný čas.

Přidat komentář

Recenzer
Logo