Top seriály

Někteří lidé sledují seriály pouze v rámci klasických volně dostupných televizních stanic, jiní si připlácejí za prémiové kanály a v posledních letech si čím dál více uživatelů platí různé streamovací platformy, kde najdou ten nejzajímavější a nejnovější obsah ve špičkové kvalitě.

Pro ty, co chtějí koukat na seriály zadarmo, jsou pak na netu různé nelegální weby s pirátskými kopiemi a jedním z těchto weby byly i TopSeriály. Ty už nefungují, nicméně nejlepší seriály se dají zdarma sledovat i na jiných portálech.

Proč už web Top seriály neexistuje?

Předně je třeba říct, že nejde zdaleka pouze o Top seriály – podobných stránek, které skončily, je celá řada. V případě webu TopSeriály šlo především o to, že obsah, který nabízely, pocházel ze zahraničních zdrojů, ty ale pod tíhou žalob (od společností jako je HBO, Netflix nebo Amazon) přestaly fungovat. Top seriály tak přišly o velkou většinu obsahu a na konci října 2019 byl jejich provoz ukončen.

Kde jinde se dají sledovat seriály zdarma?

To, že TopSeriály nefungují, sice může jejich bývalé uživatele mrzet, stále ale mají spoustu jiných možností, jak se k požadovanému obsahu zdarma dostat. I když trend posledních let je takový, že pirátské služby spíše zanikají, pořád ještě funguje celá řada webů, kde atraktivní seriály dostupné jsou.

Velkou hromadu obsahu s českým dabingem najdete např. na webu Kukaj to, podobnou alternativou je další slovenská stránka Bombuj. Seriály zdarma se dají najít i na různých online úložištích v čele se známým Ulož to, spoustu starších nahrávek pak nabízí YouTube.

Kde jsou dostupné top seriály legálně?

Jestliže jste ochotní za ty nejlepší top seriály něco zaplatit, můžete si vybrat z pestré palety streamingových služeb. V češtině už je jich k dispozici pěkná řádka a kromě Netflixu, HBO Max nebo Voyo nabízejí nové trháky i Disney+ nebo SkyShowtime.

Menší výběr českých seriálů vlastní tvorby lze sledovat na portálu Stream.cz, mnoho starších seriálů lze vidět na již zmíněném YouTube, zajímavou nabídku má v této kategorii i iVysílání České televize. Vybraný obsah je k dispozici zdarma i na platformě Prima+.

Často kladené dotazy

Z jakého důvodu skončil web TopSeriály?

Jeho konec souvisí se žalobami velkých filmových společností na weby, na nichž byly seriály uloženy – ty skončily a TopSeriály tak přišly o velkou většinu svého obsahu.

Kde se dají sledovat nejnovější seriály zadarmo?

Zdarma nabízejí nový obsah např. slovenské weby Kukaj to nebo Bombuj, u obou jsou oblíbené seriály s českým dabingem. Další možností jsou různá online úložiště (Ulož to, Datoid, Webshare atd.).

Na jakých placených službách najdu nejlepší zahraniční seriály?

Nejvíce atraktivního obsahu má určitě Netflix, vyplatí se ale i HBO Max a špatné není ani Disney+ nebo Sky Showtime. Voyo pak má smysl zejména pro příznivce českých seriálů a vlastní tvorby TV Nova.

Shrnutí

Sledovat ty nejlepší zahraniční a české seriály se dá jak přes placené služby, tak i přes pirátské weby s obsahem zdarma. V minulosti mezi takové stránky patřily i TopSeriály, poté co jejich zahraniční zdroj přišel o většinu obsahu byl ale tento projekt ukončen.

I dnes se ale stále na internetu dají zhlédnout aktuální i starší seriály zadarmo, najdete je např. na webech jako je Kukaj to či Bombuj, případně na různých online úložištích. Takové portály mají smysl zejména tehdy, když vámi hledaný obsah žádná placená služba nenabízí – jinak je ale určitě lepší sledovat jednotlivá díla přes streamovací služby nebo klasické televizní stanice.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (110 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo