Internetový obchod Sportobchod.cz je e-shopem, který se zabývá specializovaným prodejem a distribucí sportovního oblečení, sportovního vybavení, doplňků a příslušenství se zaměřením na jednotlivé sporty.

Velké množství kvalitních produktů, které jistě potěší, každého sportovního nadšence, si můžete vybírat a objednávat na přehledných stránkách e-shopu nebo můžete navštívit kamennou prodejnu v Praze či Brně. Záruka kvality a spokojenosti zákazníků je pro tento internetový obchod samozřejmostí už mnoho let a vždy se snaží potěšit své sportovně založené zákazníky.

1x1.trans - Sportobchod

Logo Sportobchod

Představení e-shopu

Internetový obchod Sportobchod.cz je firmou, která na českém trhu působí už od roku 2002, a za tu dobu si získala oblibu u celé řady zákazníků, kteří zde velmi rádi znovu nakupují sportovní vybavení a potřeby. Firma se neustále rozrůstá a každou chvíli přichází s nějakou novinkou ze světa sportu.

Během své existence se e-shop stal ověřeným a spolehlivým prodejcem sportovních potřeb, jehož nabídka je neustále doplňována o produkty světových značek. E-shop si získal celou řadu spokojených zákazníků, kteří zde velmi rádi nakupují sportovní vybavení.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Nabídka internetového obchodu Sportobchod.cz je široká a vybere si zde každý, kdo touží po kvalitním sportovním vybavení nebo nějakém sportovním doplňku.

V nabídce e-shopu se objevují produkty vysoké kvality za rozumné ceny těch nejlepších sportovních značek, mezi kterými najdete například vybavení pro tenis (tenisové rakety), cyklistiku (kolečkové brusle, sedačky na kolo), squash, hokejbal, běh, inline, badminton, ale dále také ortézy, chrániče, bandáže, koloběžky (elektrokoloběžky), sportovní výživu (proteiny), sportovní oblečení, doplňky pro auto (střešní boxy), zimní brusle nebo celou řadu produktů ve výprodeji.

Vybere si zde začínající hokejista i profesionál. Všechno zboží si můžete vybírat z nabídky světových značek na stránkách, kterou jsou velmi příjemně vytvořené.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Internetový obchod Sportobchod.cz působí v rámci České republiky, nicméně jeho služby zasahují do zahraničí. V rámci dopravy je možné využít služby několika dopravců nebo navštívit kamennou prodejnu v Praze či Brně. E-shop má obrovské možnosti dopravy a plateb, takže každý si zde může vybrat přesně to, co mu vyhovuje.

Při nákupu nad 500 Kč je doprava zdarma. K velkým výhodám e-shopu patří bezproblémová možnost vrácení nebo výměny zboží, kvalitní zákaznický a poradenský servis, možnost osobního odběru nebo řada exkluzivních soutěží, akcí, slev či výprodejů.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně slevový kód nenabízí
 • Dopravu zdarma získáte při nákupu nad 1000 Kč
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Bankovní převod
 • Dobírka
 • Twisto
 • eKonto
zpět k obsahu ↑

Prodejny

 • Kodaňská 48, 101 00 Praha – Vršovice
 • Křenová 26, 602 00 Brno
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuální pracovní místa naleznete zde
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9.5 Hodnocení
Obchod se sportovním oblečením a doplňků

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
9.9Hodnocení uživatelů
Přehlednost obchodu
9.7
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
KLADY
 • rychlost doručení
 • komunikace
 • široký sortiment
 • přehledný web
 • možnost vyzvednutí na pobočce zdarma
ZÁPORY
 • doprava zdarma až od 1000 Kč
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

1 komentář
 1. Reagovat
  Karel 1.11.2020 v 18:44
  4.8
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Zakoupil jsem si na e-hopu držák na kolo. Perfektní komunikace na prodejně.

  KLADY: komunikace široký sortiment kvalita zboží ceny
  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz