Sex ve městě online

K nejvíce oblíbeným televizním pořadům patří u nás i ve světě americké seriály. Jedním z nich je i Sex ve městě (v originále Sex and the City), který žánrově patří mezi komediální romantické seriály. Vypráví příhody čtyř kamarádek, řeší se v něm např. partnerské vztahy nebo sexuální zážitky a odehrává se v New Yorku na Manhattanu.

Sledovat online

Základní informace o seriálu

Americký seriál Sex ve městě se natáčel v letech 1998 – 2004, za 6 let tak vzniklo šest sérií a celkem 94 epizod (jeden díl má cca 30 minut). Jedná se o mimořádně úspěšný seriál nejen u diváků, ale také u kritiků – svědčí o tom množství ocenění. Sex ve městě získal hned několik Zlatých glóbů, hned tři z nich v kategorii nejlepší seriál, dokonce 4x zvítězila Sarah Jessica Parker jako nejlepší herečka.

Po skončení seriálu byly natočeny dva filmy, a i když se plánoval třetí, nakonec se místo něj začal točit nový seriál. Ten se jmenuje A jak to bylo dál… a hrají v něm tři ze čtyř hlavních hrdinek (Carrie, Charlotte a Miranda), naopak neúčinkuje v něm Kim Cattrall alias Samantha. Uvedeny byly od roku 2021 dvě série, aktuálně se chystá třetí řada.

Filmy Sex ve městě

Pár let po skončení seriálu byly na jeho motivy natočeny i dva celovečerní filmy, se stejným hereckým obsazením v hlavních rolích. První z nich se jmenuje jednoduše Sex ve městě a natočil ho v roce 2008 režisér Patrick Michael King, druhý film Sex ve městě 2 pochází od stejného režiséra a je z roku 2010.

Sledovat online

Vysílá se ještě Sex ve městě v televizi?

V minulosti se americký seriál Sex ve městě často objevoval i v programu našich televizních stanic (bylo možné ho sledovat např. na ČT1 nebo HBO), v současné době jej ale žádná česká ani slovenská televize nevysílá. Aktuálně ho u nás nenajdete ani na žádném zahraničním kanálu, jedinou možností je tak sledování přes internet, kde samozřejmě dostupný je.

Sex ve městě online ve streamovacích službách

Vzhledem k tomu, že se jedná o seriál z produkce HBO, asi nepřekvapí, že právě tato streamingová služba ho má ve svojí nabídce. Sex ve městě online tak mohou sledovat všichni, kdo mají přístup k HBO Max, kde je dostupných všech šest řad v HD kvalitě. Vybrat si můžete mezi českým dabingem a originálním zněním, k dispozici jsou i české a anglické titulky.

Kromě toho je navíc součástí videotéky HBO Max i pokračování seriálu A jak to bylo dál…, který na původní Sex ve městě navazuje. Najdete zde obě dvě řady, navíc v prvotřídní kvalitě – ve 4K rozlišení a se zvukem Dolby Atmos. Samozřejmě i zde je na výběr mezi českým a anglickým zněním i titulky.

Pokud se vám nechce HBO Max předplácet jen kvůli Sexu ve městě, měli byste vědět, že v této platformě najdete i spoustu dalších oblíbených amerických seriálů – např. Přátelé, Dva a půl chlapa, Teorie velkého třesku, Rick a Morty a mnoho dalších. Určitě se to tak vyplatí, zvlášť pokud přístup k HBO získáte třeba v rámci televizního balíčku u některého z velkých operátorů.

Sex ve městě online ke stažení na internetu

Druhou možností, jak sledovat seriál Sex ve městě, je najít si ho na některém z pirátských webů, kde se dá vidět zdarma – komplet všechny jeho řady v češtině najdete např. na oblíbením portálu Kukaj to, kde jsou mimochodem dostupné i oba dva filmy Sex ve městě online a také seriál A jak to bylo dál…

Alternativou jsou také různá internetová úložiště. I když to nejznámější a nejoblíbenější (Ulož to) už skončilo, Sex ve městě online najdete na jiných stránkách – např. na Webshare nebo Přehraj.to.

Často kladené dotazy

Jak se jmenují herečky, které hrály hlavní role v seriálu Sex ve městě?

Roli Carrie hrála Sarah Jessica Parker, Samanthu ztvárnila Kim Cattrall, Charlotte Kristin Davis a v roli Mirandy se představila Cynthia Nixon.

Natáčí se ještě nové díly seriálu Sex ve městě?

Pod původním názvem se natáčel Sex ve městě v letech 1998 – 2004, jeho pokračování A jak to bylo dál… se točí od roku 2021 a zatím byly uvedeny dvě série. V tuto chvíli už je jisté, že bude natočena i třetí řada tohoto seriálu.

Kde je možné vidět seriál a filmy Sex ve městě online?

Všechny díly seriálů Sex ve městě i A jak to bylo dál… jsou fanouškům k dispozici ve streamovací službě HBO Max. Oba filmy Sex ve městě tam ale nejsou, dají se nicméně najít zdarma na internetu, ať už na portálech jako je Kukaj to nebo na online úložištích jako je např. Webshare.

Shrnutí

Romantický komediální seriál Sex ve městě si získal mnoho fanoušků po celém světě, a tak po jeho skončení vznikly i dva celovečerní filmy a pokračování v podobě nového seriálu. Pokud si chcete pustit Sex ve městě online, najdete všechny díly ve 4K kvalitě ve streamingové službě HBO Max, další možností jsou pak různé portály a úložiště s filmy a seriály zdarma. Fanoušky tohoto seriálu určitě potěší, že u jeho pokračování A jak to bylo dál… se chystá už třetí série.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (120 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Sex ve městě je skvělý seriál, mám ho moc ráda, i když celovečerní filmy se u mě nesetkaly s nadšením, ale seriál je pecka. Moc díky za článek.

Přidat komentář

Recenzer
Logo