Teorie velkého třesku online

Americké sitcomy jsou u nás vysoce oblíbené a Teorie velkého třesku patří mezi ty úplně nejpopulárnější – např. na ČSFD se jedná dokonce o druhý nejoblíbenější seriál. Sledovat ho můžete jak v televizi, tak i přes HBO Max nebo si ho stáhnout na netu – možností je více a tento seriál patří k těm, které se dají bez problémů najít.

Sledovat online

Základní informace o seriálu

The Big Bang Theory se natáčela v letech 2007 – 2019 a za 12 let vzniklo 12 sérií, které mají dohromady 279 dílů (jeden má cca 20-23 minut). U nás ho dlouhá léta vysílala televizní stanice Prima Cool, později přešel na Nova Fun. V hlavní roli tohoto sitcomu exceluje Jim Parsons, dále v TBBT hrají Johnny Galecki, Kaley Cuoco, Simon Helberg nebo Kunal Nayyar.

Teorie velkého třesku je kladně hodnocena nejen samotnými diváky, ale i filmovými kritiky. Podařilo se jí získat dokonce 7 Zlatých glóbů (3x v kategorii nejlepší seriál a 4x v kategorii nejlepší herec, 3 ceny získal samotný Jim Parsons) a 5x cenu Critics Choice Awards.

Vzhledem k tomu, že hlavní postava Teorie velkého třesku (Sheldon Cooper) si získala srdce obrovského množství lidí, vznikl nový seriál, který se zaměřuje na dětství tohoto nadprůměrně inteligentního muže. Seriál se jmenuje Malý Sheldon, u diváků byl přijat s úspěchem a od roku 2017 už se natočilo 6 kompletních sérií. Sledovat ho můžete např. ve videotéce HBO Max.

Kdy a kde se vysílá Teorie velkého třesku v televizi?

V tuto chvíli (podzim 2023) mohou diváci vidět seriál The Big Bang Theory na kanálu Nova Fun, na němž má opravdu velký prostor – vysílá se 3x denně, vždy po 4 dílech (odpoledne, večer i v noci, celkem 12 epizod každý den).

Další televizní stanicí, která má ve svém programovém schématu seriál Teorie velkého třesku, je placený filmový kanál HBO 2. Na něm se vysílají vždy dva díly každý všední den po poledni.

Vzhledem k tomu, že seriál je velmi sledovaný, vysílá ho i celá řada zahraničních stanic – kdo má možnost jejich příjmu, může si tak TBBT pustit např. na slovenské TV Dajto, polské a maďarské Comedy Central, rakouské ORF 1, německé PRO 7, italské Italia 1 nebo v originálním znění na britské E4.

Teorie velkého třesku online ve streamingových službách

Chcete získat přístup kompletně ke všem 12 řadám Teorie velkého třesku, v nejvyšší kvalitě obrazu a s možností vybrat si, zda ho chcete sledovat s českým dabingem, slovenským dabingem, v originálním znění nebo s českými či anglickými titulky? Všechny tyto možnosti získáte pouze díky streamovací službě HBO Max, která tento oblíbený americký sitcom nabízí.

Pokud máte rádi komediální tvorbu, je na ní i celá řada dalších populárních seriálů, mimo jiných třeba Dva a půl chlapa, Průměrňákovi, Přátelé, Sex ve městě nebo i klasická starší tvorba jako je Alf nebo Fresh Prince.

Sledovat online

Teorie velkého třesku online zdarma ke stažení

The Big Bang Theory je na internetu bez větších problémů dostupná i těm, kterým se za legální služby platit nechce a preferují sledování na pirátských webech nebo si je stahují z různých stránek. Teorie velkého třesku online zdarma je např. na Bombuj nebo Kukaj to, z internetových úložišť najdete jednotlivé epizody např. na Ulož to, Datoid, Webshare a řadě dalších.

Teorie velkého třesku na YouTube

Pokud byste chtěli sledovat seriál Teorie velkého třesku na YouTube, tak ten vám jeho celé díly nenabídne. Na YouTube sice je spousta obsahu, který je nějakým způsobem na tento seriál zaměřený (jedná se o kratší ukázky, výběry toho nejlepšího apod.), nejde ale o celé epizody.

Často kladené dotazy

Má seriál Malý Sheldon s Teorií velkého třesku něco společného?

Ano, na Malém Sheldonovi se podílel stejný tvůrce jako na TBBT (Chuck Lorre) a jedná se o spin-off tohoto sitcomu (a zároveň i prequel, protože vypráví o dětství Sheldona Coopera).

Vysílá se ještě Teorie velkého třesku v televizi?

Ano, aktuálně (podzim 2023) ho vysílá z českých stanic Nova Fun (dokonce 12 dílů denně), na Slovensku ho pak přináší televizní kanál Dajto. Jinak je Teorie velkého třesku i na spoustě zahraničních stanic, např. ORF 1, Pro 7 a mnoha dalších, takže ji lze sledovat nejen v češtině, ale i ve slovenštině, angličtině, němčině, polštině, maďarštině a dalších jazycích.

Kde mohu sledovat všechny díly seriálu Teorie velkého třesku online?

U nás má na tento seriál práva HBO, všech 12 řad tohoto populárního sitcomu tak naleznete ve streamovací službě HBO Max (kde je mimochodem i Malý Sheldon).

Shrnutí

Americké sitcomy jsou na televizních obrazovkách jedním z nejvyhledávanějších druhů obsahu a Teorie velkého třesku patří k těm nejvíce oblíbeným.

V Česku ji diváci mohou sledovat buď v klasickém vysílání (na Nova Fun, případně na zahraničních kanálech) nebo si mohou kdykoliv pustit kterýkoliv díl ve streamovací platformě HBO Max. The Big Bang Theory je ale bez problému k nalezení i na různých specializovaných pirátských webech a úložištích a kdo má zájem o sledování Teorie velkého třesku online zdarma, má k dispozici spoustu míst, kde tento seriál snadno najde.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (111 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Velice povedený sitcom, který pravidelně sleduji. Je to příjemná změna po všech těch Ulicích, Ordinacích a podobně.

Přidat komentář

Recenzer
Logo