Mistři zastavárny online

Mezi oblíbené televizní žánry patří kromě filmů, seriálů a sportu také různé reality show. U nás jsou hodně populární zejména ty talentové (Česko Slovensko má talent, Talentmania), pěvecké (SuperStar, Tvoje tvář má známý hlas, X Factor) nebo taneční (StarDance), spoustu diváků ale mají i pořady, zaměřené na hledání pokladů, prodej v zastavárnách apod.

U nás se z tohoto žánru natáčel např. Poklad z půdy (vysílal ho Barrandov, Prima a Prima Love), jinak se ale s touto tematikou dlouhodobě vysílají zejména pořady natočené v USA. Jedním z těch nejslavnějších jsou Mistři zastavárny (Pawn Stars).

Sledovat online

Základní informace o pořadu

O obsahu této americké reality show vypovídá samotný název – jde o pořad, v němž lidé nabízejí různé věci v zastavárně a diváci mohou sledovat celý proces vyjednávání, odhadu ceny, smlouvání apod. Důležitými postavami jsou majitelé zastavárny – jedná se o rodinný podnik, který v roce 1988 založil Richard Harrison. V jeho práci pokračuje jeho syn Rick, vnuk Corey a jeho kamarád Austin.

Mistři zastavárny patří mezi mimořádně úspěšné televizní pořady, vysílali se už ve 150 zemích po celém světě a byli nadabovaní do 38 jazyků včetně češtiny. Natočeno bylo už 675 dílů, jedna epizoda měla dříve 20 – 21 minut (do roku 2018), od roku 2018 má každý díl cca 41 minut. Samotná zastavárna (která se jmenuje Gold & Silver Pawn Shop) se nachází v Las Vegas a patří mezi turisty nejvyhledávanější místa.

Zajímavostí je, že scénář pořadu je domluvený předem, každý účinkující se tak nejdříve musí dohodnout s produkcí, pak ho čeká školení, jak vystupovat před kamerou apod. I samotná výkupní cena je domluvena už dopředu. V reálu má jinak tato zastavárna cca 30 zaměstnanců, hlavní hrdinové pořadu už v ní ale nepracují – provoz mají na starosti jejich zaměstnanci.

Kdy a kde se Mistři zastavárny vysílají v televizi?

Reality show Mistři zastavárny můžete pravidelně sledovat v televizi, v současné době ji u nás mají ve svém programu hned dvě televizní stanice – volně šířený kanál Nova Action (až 8 dílů denně – 2 ráno, 2 odpoledne, 2 večer a 2 v noci) a placený program History Channel (až 13 dílů denně, je tam pod názvem Hvězdy zastavárny). Ze zahraničních stanic ho vysílá např. německý Sport 1.

Mistři zastavárny online ve streamingových službách

Sledovat pořad Mistři zastavárny můžete i přes některé streamovací služby, u nás na něj má práva Nova, takže je součástí její placené služby Voyo. Moc dílů v ní ale nenajdete – aktuálně je v ní pouze 14 epizod z 12. série. Ze stejného žánru jsou jinak na Voyo pořady Američtí sběratelé (opět jen pár dílů) nebo Válka skladů Kanada (dvě série, 72 dílů).

Sledovat online

Mistři zastavárny online zdarma na internetu

Ve Voyo moc dílů není, na jiných portálech ale najdete daleko větší množství epizod tohoto pořadu. Skvělým místem, kde jsou Mistři zastavárny online, je známý slovenský portál Kukaj to, kde je umístěných dokonce 21 sérií této reality show. Většina z nich je s českým dabingem, některé pouze v originálním znění. Dohromady zde ale najdete stovky dílů, které můžete sledovat zdarma. Další možností jsou pak některá internetová úložiště (např. Fastshare nebo Přehraj to) – na nich jsou Mistři zastavárny online také.

Často kladené dotazy

Natáčejí se ještě nové díly pořadu Mistři zastavárny?

Ano, tato oblíbená americká reality show, která se vysílá od roku 2009, se stále natáčí – za sebou už má 21 sezon a 675 dílů a toto číslo stále není konečné.

Vysílají se ještě Mistři zastavárny u nás v televizi?

Ano, momentálně se dají sledovat na kanálech Nova Action a History.

Kde na internetu najdu všechny díly pořadu Mistři zastavárny online?

Z českých streamovacích služeb jsou sice na Voyo, nicméně jde jen o pár epizod. Všechny série ale můžete bez problémů najít na internetu a navíc zdarma – Mistři zastavárny online jsou např. na známém portálu Kukaj to. Spoustu epizod v češtině si můžete stáhnout i na nejrůznějších internetových úložištích.

Shrnutí

Jestliže máte rádi pořady, ve kterých lidé prodávají nebo zastavují svoje staré věci, určitě by se vám mohli líbit Mistři zastavárny, kteří patří v tomto žánru mezi celosvětově nejúspěšnější reality show. Natáčejí se od roku 2009 dodnes, sledovat se dají nejen v televizi (Nova Action nebo History Channel), ale částečně i na Voyo a především na portálech s filmy a seriály zdarma – všechny řady pořadu Mistři zastavárny online jsou na Kukaj to, mnoho dílů je dostupných i na úložištích.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (100 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo