Recenze LG F70J7HG0W

Předem plněná pračka se sušičkou LG F70J7HG0W patří do energetické třídy B, takže rozhodně není úsporným modelem. Do stejné třídy spadá také účinnost pracího výkonu i odstřeďování. Kapacita je 7 kg prádla na praní a 4 kg na sušení.

Pokud jde o spotřebu elektrické energie, je to 1,02 kWh, při praní a sušení pak 5,67 kWh, ročně tak spotřebujete 1 134 kWh, zatímco spotřeba vody činí 80 litrů, v případě praní a sušení je to 125 litrů vody.

S hlučností na tom není nejhůř, během praní je to 57 dB, při sušení 58 dB, a když odstřeďuje, dosahuje maximální hlučnost 73 dB. Pračka se sušičkou LG F70J7HG0W je ideální pro domácnost se třemi až čtyřmi členy. Díky hloubce jen 45 cm se vmáčkne do každého prostoru.

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

Vybírat můžete z celkem 14 programů, mezi kterými nechybí bavlna, mix, syntetiky, jemné prádlo, parní program Steam nebo třeba rychlý 30 min program. Nabídka sušení obsahuje normální EKO, sušení nižší teplotou, sušení k žehlení atd. Uvítáte možnost odložit start až o 19 hodin, snadno tak nastavíte praní a sušení na dobu, kdy jste třeba v práci.

Nechybí Direct Drive Motor i pohyby 6 Motion DD. Skvělý je speciální šetrný program vhodný pro prádla určeného alergikům a malým dětem. Díky použití páry jsou veškeré oděvy účinně dezinfikovány a zbaveny veškerých alergenů, jako roztoči. Fuzzy logic je inteligentní systém praní, automatického vážení a také vyvážení. Co vám udělá největší radost, je možnost přidávat prádlo během praní.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:LG
Zařazení:pračka se sušičkou
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:57 dB
Účinnost praní:B
Počet programů:14
Spotřeba vody:80 l
Energetická třída:B
Spotřeba el. energie:5.67 kWh
Výška:85 cm
Šířka:60 cm
Hloubka:45 cm
Hmotnost:

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Recenze LG F70J7HG0W

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

Pračka se sušičkou LG F70J7HG0W velmi dobře pere, má dobrý výkon odstřeďování a dostatečný výběr programů. Výhodou je šetrný program pro alergiky a děti, stejně jako různé inteligentní systémy a funkce. Jediné co nepotěší, je spotřeba elektrické energie. Chcete-li LG F70J7HG0W porovnat s trochu úspornějším modelem, zkuste LG F84G6TDM2N.

Design
9.5
Ovládání
9
Údržba
9
KLADY
 • výkon ždímání
 • tichá
 • hloubka
ZÁPORY
 • návod, jak připojit do smart aplikace
Napsat hodnocení

Více o této pračce LG najdete na stránkách výrobce tady.

Nejprodávanější pračky

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz