Recenze Rohnson RC 01

Také se můžete utlouct po sushi? S rýžovarem či chcete-li elektrickým hrncem na přípravu rýže Rohnson RC 01 si tento oblíbený japonský pokrm připravíte snadno, rychle a hlavně úplně sami. Je to vynikající pomocník do každé kuchyně, protože hravě zvládne uvařit všechny druhý rýže, včetně právě té na sushi. Nádoba má objem pouhých 600 ml a příkon činí 300 W, což ještě stále jde.

Rýžovar zajistí, že po uvaření bude rýže nadýchaná, velmi voňavá a díky nepřilnavému povrchu se snadno vyčistí, takže i údržba je hračka. Celkem můžete na jedno vaření připravit celkem 450 g rýže, což jsou asi 3 porce. Možná se vám to zdá málo, ale pro běžnou domácnost je to dostačující, zvlášť když jí tvoří jen samotné páry.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Výrobce rozhodně nezapomněl i na praktické pomůcky, které jsou součástí každého balení. Je to praktická odměrka, kterou si odměříte rýži i vodu a také lžíce. Vedle funkce vaření nechybí ani Keep Warm, ta se stará o udržování ideální teploty rýže i po jejím dovaření. Světelná indikace provozu vás informuje o tom, že je rýžovar v chodu.

Nechybí ani vypínač pro úsporu energie, stejně jako bezpečnostní pojistka proti přehřátí a také vaření bez vody. Víko rýžovaru je vyrobené z čirého tvrzeného skla a opatřeno otvorem pro únik přebytečné páry.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Rohnson
Objem:0.6 l
Příkon:300 W
Automatické vypnutí při dovaření:ano
Ochrana proti vyvaření vody:ano
Ochrana proti přehřátí:ano
Max. váha rýže:450 g

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Recenze Rohnson RC 01

 

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

7.5 Hodnocení

Co je malé, to je šikovné a v případě Rohnson RC 01 to rozhodně platí dvojnásob. Přestože nemá super kapacitu ani příkon, pracuje na výbornou a rýže je ve finále naprosto vynikající. Navíc je lehoučký, takže si ho klidně můžete vzít i na chatu nebo do kempu, pokud to bude takový, kde mají elektrickou přípojku. Kdyby vám tento rýžovar nevyhovoval, zkuste se podívat na recenzi ECG RZ 19 nebo Sencor SRM 1550SS.

Design
7.5
Ovládání
7
Údržba
8
KLADY
 • vaří dobře
 • pěkný design
 • snadné ovládání
ZÁPORY
 • chaotický návod
Napsat hodnocení

Nejprodávanější rýžovary

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz