Nezávislé recenze a testy

Nevíte si rady s výběrem vhodného spotřebiče a neradi byste kupovali zajíce v pytli? Pak neváhejte a projděte si náš web, který je zaměřen na pomoc zákazníkům při nákupu nového spotřebiče a různých přístrojů. Pravidelně tu budete nacházet nezávislé recenze jednotlivých produktů, jež si můžete na našem trhu pořídit.

Dozvíte se, které parametry jsou pro jednotlivé typy spotřebičů nejdůležitější, jaký model bude nejlepší v otázce spotřeby atd. Pomůžeme vám s výběrem zboží v oblasti elektroniky, potřeb do kuchyně, domácnosti a na zahradu.

Po přečtení recenzí budete skvěle připraveni. Budete vědět, který spotřebič zvolit. V jakém obchodě ho koupit a přes kterého dopravce si jej nechat zaslat.

Kategorie produktů

Neustále pracujeme na rozvoji produktových kategorií. Dnes jich tu najdete už více jak 1300. Jsou přehledně rozděleny do tematických bloků:

Kuchyňské a domácí spotřebiče

Spotřebiče ušetří mnoho času každý den. Představíte si život bez lednice, pračky nebo vysavače?

Elektronika

Telefony, televize, 3D tiskárny, VR brýle, drony, chytré hodinky a další gadgety najdete mezi elektronikou.

Maminky, děti a erotika

Čekáte miminko? Nebo jste už maminkou? V této kategorii najdete základní výbavu i méně známé produkty. Na závěr i něco pro lepší náladu.

Bydlení

Chcete-li si osvěžit bydlení novým nábytkem nebo doplňky, tak jste tady správně.

Zahrada

Udržovat zahradu není jen tak. Proto pro vás máme mnoho produktů, které vám v tom pomohou.

Sportovní vybavení

Mít tělo v pohybuje je v dnešní době nutnost. Své si najdou profesionální i rekreační sportovci.

Hobby

Ať už máte rádi hudbu, zvířata, turistiku nebo piknikování. Všechna tato témata zde najdete.

Zdraví, krása, potraviny

Pečovat o své zdraví je čím dál důležitější. Existuje mnoho produktů, co vám s tím pomohou.

Testy produktů 2023

S testováním produktů, jsme začali před 5 lety. Pro rok 2023 chystáme mnoho zajímavých testů, o které se s vámi rádi podělíme. Uvítáme, pokud využijete možnosti komentářů a pomůžete nám s hodnocením konkrétních produktů na základě vašich zkušeností. Ty pak můžete prostřednictvím našeho webu předat ostatním čtenářům, kteří se teprve rozhodují.

Rady, tipy, návody – „Jak vybrat“

Rozhodli jste se pořídit novou ledničku nebo třeba sušičku prádla, případně jiný spotřebič nebo přístroj? Nejen, že na našem webu najdete spoustu užitečných recenzí, ale dokonce si můžete přečíst jednoduché a přitom propracované návody, jak takový spotřebič vlastně vybrat a na co se zaměřit při nákupu. Právě pro tento účel vznikla tato kategorie rad, tipů a návodů.

výběr pračky
online nakupování

Obchody – ohodnoťte svůj oblíbený

Máte oblíbený obchod, na který nedáte dopustit? Co vás u vybraného obchodníka zajímá nejvíc, čemu dáváte přednost, jakou máte zkušenost s nákupem či dopravou? Zajímá nás vše, co ostatním čtenářům pomůže s rozhodováním, v jakém obchodu nakoupí nejlépe.

Záleží vám na naší planetě a smýšlíte ekologicky? Potom by vás mohl zajímat seznam udržitelných e-shopů.

Připravili jsme pro vás i seznam podvodných e-shopů, abyste nenaletěli podvodníkům.

Dopravci – zvolte si správného

Obchod už máte vybraný, a teď je na řadě volba vhodného dopravce. Takového, co vám zásilku doručí včas, nepoškozenou a současně budete dostatečně informováni o průběhu doručování. Přečtěte si informace o jednotlivých dopravních společnostech a napište nám vaši zkušenost.

dopravce kurýr doručení

Bazary – když už zboží nepotřebujete

Odsloužil vám spotřebič nebo chcete prodat nějakou starožitnost, nemovitost nebo cokoliv dalšího? V tom případě přichází na řadu bazar. Podívejte se, které bazary jsou nejoblíbenější.

 

Podvodníci jsou už i na bazarech, a je jich tam jako hub po dešti. Připravili jsme pro vás tipy, jak podvodníkům na bazarech nenaletět. Buďte opatrní, jinak přijdete o peníze.

bazar-zena-posila-zbozi
zamilovaný pár
internetove-televize
Recenzer.cz
Logo